Profil Kursanta Przypomnienie

Profil Kursanta Przypomnienie

Od dzisiaj wszyscy kursanci, którzy używają kalendarza, zobaczą nowe okienko informacyjne. Przestrzeń ta została zaprojektowana w odpowiedzi na sugestie naszych klientów ( serdecznie pozdrawiamy ).

Uczniowie od razu z panela zobaczą datę, godzinę i notatkę dopisana do zajęć.

Aplikacja przedstawi waszemu kursantowi 3 okienka w zależności o stylu prowadzenia spisów. Większość szkół, wpisów dokonuje przed kolejnymi zajęciami. Są tez takie OSK które wpisy tworzą po zajęciach. Nowe rozwiązanie wykonuje operacje we wszystkich warunkach. Nawet jeśli nie ma żadnych wpisów! Ale o tym poniżej,

Zapraszamy 🙂


przypomnienie osk system

Wyświetlenie 1 – Wpisy dokonywane przed lekcjami.

Chyba najpopularniejszą formą prowadzenia kalendarza jest to, gdzie instruktor dokonuje wpisu lub udostępnia lekcje „do przodu”. Dla tych szkól nauki jazdy kalendarz w profilu ucznia, będzie pokazywał najbliższa lekcje i jej komentarz od momentu logowania. Wyświetlanie komentarza pomoże w ważnym przypomnieniu np. 

Proszę przynieść podręcznik z testami

Miejsce spotkania — Szkoła Podstawowa

Godzinka na mieście a reszta na placu

Komentarz będzie widoczny, tylko jeśli istnieje, jeśli go niema, pokaże się tylko data i godzina. Opcja numer 2 pokaże się tylko jak nie będzie żadnych wpisów wyprzedzających datę logowania.


przypomnienie osk lekcje

Wyświetlenie 2 – Wpisy dokonywane po zajęciach.

W tym przypadku szkoła tworzy kalendarz po zajęciach dla wglądu lub dokładnego podliczania zajęć. W tej sytuacji wyświetlana na zielono jest data i godzina ostatnich zajęć. Tutaj nasz komentarz pozwoli nam na przykład w dopisaniu notki lub skomentowaniu poprzedniej lekcji.

„Duża poprawa na luku!”

„Dzisiaj na mieście było na 5+ Brawo !”.

A jesli kursant konczy przygode z naszym OSK:

„Brawo, dziękujemy, powodzenia na egzaminie!!!”

…ktore zadziała w obu przypadkach.

Powyższe dwa scenariusze pokrywają opcje, gdzie kalendarz patrzy w przód i tył obecnej chwili logowania. Pozostaje ostatnia opcja, w której w kalendarzu nie ma żadnych wpisów. O tym poniżej…


przypomnienie osk niemasz lekcji

Wyświetlenie 3 – Kursant Jeszcze nie ma wpisów.

Tutaj sytuacja jest dosyć prosta, uczeń nasz nie ma wpisów. Dlaczego? Ponieważ na 99% jest nowy i właśnie się z nami zarejestrował. W takiej sytuacji nasze pole wyświetli mu miłą informacje.

„Jeszcze nie zaplanowano lekcji, już niebawem zasiądziesz za kierownicą.” 

Ważne jest to, by wasi kursanci czuli się zaangażowani, i by każdy z nich traktowany był indywidualnie, wyjątkowo. W tym pomoże wam Kalendarz Kursanta. Aplikacja / Portal dla OSK 🙂

Życzymy miłego dnia i szerokosci.