Odpowiedzi na pytania

Kolerem zielonym zaznaczyliśmy pytania i odpowiedzi dla kursantów. Kolorem żółtym pytania i odpowiedzi instruktorów. Natomiast kolorem czerwonym pytania i odpowiedzi dla administracji.

Kontakt Pomoc

Uczniowie

"Profil kursanta na Aplikacji"

Wciśnijcie przycisk poniżej żeby obejrzeć video na temat profilu kursanta na naszym kalendarzu. Jak się zalogować otworzyć kalendarz lub sprawdzić liczbę wyjeżdżonych godzin.

Obejrzyj Wideo  

Uczniowie

"Jak rezerwować lekcje"

Nie wiecie jak rezerwować lekcje obedrzyjcie to wideo w którym pokazujemy jak to robić. Pamiętajcie na waszym kalendarzu widzicie lekcje swojego instruktora. Jeśli nic tam nie ma to znaczy że ich nie udostępnił.

Obejrzyj Wideo  

Uczniowie

Czy mogę sprawdzić, w jakie dni jeździłem?

Twój profil pokaże ci ogólną liczbę wyjeżdżonych godzin. Żeby sprawdzić w jakie dni jeździliście, przejdźcie do kalendarza i używając strzałek w lewym górnym rogu możecie przeglądać historie jazd i zobaczyć dokładnie w które dni mieliście lekcje.

Instruktorzy

Jak szybko udostepniac lekcje?

Specjalnie dla was w nowym Kalendarzu Kursanta wprowadziliśmy funkcje MULTI. Opcja ta podczas zaznaczania godzin pozwala na szybkie wklejenie 9 godzin. Musicie tylko wybrać 1sza godzinę w dniu a resztą zaopiekuje się system.

Obejrzyj Wideo  

Instruktorzy

Chce zapisac lekcje za/dla kursanta!

Wy też możecie rezerwować lekcje dla swoich kursantów bezpośrednio z profilu instruktora. Jeśli macie delikwenta który zapomina o lekcjach i prosi was o rezerwacje w jego imieniu, możecie to zrobić wciskając przycisk "Dla Kursanta"

Obejrzyj Wideo  

Instruktorzy

Chce oddać lekcje koledze!

Jeśli chcecie oddać lekcje koledze instruktorowi która już zarezerwował kursant może to być zrobione z profilu administratora szkoły. Jak wejdziecie w historie jazdy będziecie mogli zobaczyć czy wasz kolega jeździ w tym dniu. Następnie musicie zapytać administratora który po zalogowaniu będzie mógł zmienić instruktora tylko dla tej lekcji wybierając godzinę i wciskając przycisk "Edytuj".

Administracja

Jak mam dodać nowego ucznia?

Nowego kursanta możecie dodać wciskając przycisk "Uczniowie" w panelu głównym administratora szkoły. Wyświetli wam się lista wszystkich uczniów i przycisk "Dodaj". Wypełniają detale proszę pamiętać o tym żeby Emil adres był poprawny i hasło zawierało litery i cyfry.

Obejrzyj Wideo  

Administracja

Jak zmienić instruktora?

Aby zmienić przypisanego wcześniej instruktora kursantowi twojej szkoły musisz zalogować się jako administrator i w oknie głównym wybrać uczniowie. Z listy wszystkich kursantów wybrać tego którego chcesz zmienić i wcisnąć Edytuj. Na dole profilu będzie opcja zmiany która automatycznie wywieźli ci wszystkich twoich instruktorów.

Obejrzyj Wideo  

Administracja

Czy jako Admin mogę przypisać godziny dla kursantów i instruktorów?

Tak, jako administrator szkoły masz dostęp do wszystkich funkcji profilów. Aby zapisać lekcje dla kursanta i instruktora przeciśnij wolne (białe) okienko w kalendarzu. Aby dodać tylko wolna lekcje bez kursanta proszę użyj przycisku "Wolna Godzina" która znajdziesz na dole pierwszego wyskakującego okienka. Żeby zaznaczyć cały tydzień wolnych lekcji dla instruktora szybciej jest zalogować się na jego profil i zrobić to używając opcji MULTI.