Kto opiekuje się tą aplikacją?

Administratorami aplikacji Kalendarz Kursanta jest firma Simplosoft z Małopolski. Posiadamy ponad 7 lat praktyki w budowaniu aplikacji mobilnych, systemów internetowych, jak i również kompleksowych stron internetowych.

Idea utworzenia nowoczesnego systemu dla szkoły nauki jazdy nie wzięła się znikąd! Nasza rodzina już od dwóch pokoleń prowadzi szkoły nauki jazdy, dlatego wiemy co cię trapi.

Mówimy tu o ciągłych telefonach od uczniów którzy zapomnieli o lekcji, dekoncentracji podczas lekcji, bałaganie papierkowym itp. Warto podkreślić ze system nasz oparty jest o najnowsze technologie a jego rozwój to ciągła inwestycja ze strony naszych deweloperów. Wersja która widzicie to nie skończony produkt i gwarantujemy ze będziemy regularnie wprowadzać nowe rozwiązania które pomogą naszym użytkownikom w codzienny prowadzeniu szkoły.

“Mamy nadzieje ze Kalendarz Kursanta pomoże naszym kolegom po fachu w prowadzeniu szkoły i pozwoli im skoncentrować się na powiększaniu szkoły i zysków.” — Tomasz Grzywnowicz