System Kalendarz Kursanta

system kalendarz kursanta

Dla Szkoły

Aplikacja internetowa (Kalendarz Kursanta) została zaprojektowana z myślą o szkołach nauki jazdy, instruktorach i uczniach. System ten został zbudowany przez Małopolska firmę Simplosoft. Oparty jest o najnowsze technologie Microsoft, które zadowolą posiadaczy szybkością i bezpieczeństwem wymiany danych.

Rezerwowanie Lekcji

Nigdy więcej, wielkich notesów, nieporozumień, wiadomości o niezręcznych godzinach. Z nasza aplikacja uczeń loguje sie i wybiera dogodny dla siebie termin lekcji. Należy podkreślić ze aplikacja ta umożliwia rezerwowanie tylko tych lekcji, które instruktor wcześniej udostępnił z dowolnego urządzenia i w dowolnym czasie!

Extra Wyposażenie

Twórz profile szkoły, profile instruktorów i profile kursantów. Zapomnij o problemach z notatnikiem, zapomnianych godzinach, ciągłych telefonach od kursantów lub szukaniu ile godzin wyjeździli! Loguj się z dowolnego rządzenia w dowolnym czasie. Przeglądaj historie, kalendarze, wysyłaj wiadomości, publikuj ogłoszenia.

Wiecej na temat Portalu

Dowiedz się jak działają pakiety i co stanie się po 30 dniach darmowego użytkowania. Sprawdź czemu nasz system jest jednym z najlepszych na rynku.

kalendarz szkoly

Jak to dziala?

Każda nowa szkoła rejestrując się na naszym portalu otrzyma 30 dni darmowego dostępu w trybie PREMIUM. To oznacza ze administrator/ właściciel szkoły po zalogowaniu będzie mógł dodać nieograniczona liczbę instruktorów i kursantów a uczniowie będą mogli rezerwować lekcje w trybie natychmiastowym. Ponadto będzie mógł wysyłać wiadomości i przesyłać nam oferty i publikacje do umieszczenia na stronie głównej portalu i na naszej stronie internetowej w sekcji "Ważne Wiadomości".

Fajnie — ale co się dziele po 30 dniach?

Po 30 dniach szkoła będzie mogla wybrać z 3 pakietów które oferujemy. Lub bez żadnych zobowiązań zrezygnować z profilu na naszym portalu. Jeśli jednak będziecie zadowoleni z serwisu (a mamy nadzieje ze tak właśnie będzie) 3 pakiety z których będziecie mogli wybrać będą zależne od ilości serwisów i liczby instruktorów jakich zarejestrowaliście w swoim profilu.

Wybrać możecie pakiet Start, Pakiet Moja Firma lub Pakiet Mój Kalendarz Kursanta. Opłaty za pakiety są na zasadzie abonamentu kwartalnego, półrocznego i rocznego. Każdy w bardzo dostępnych cenach i każdy z opcją zaoszczędzenia nawet do 10%.
Żeby dowiedzieć się więcej proszę przejdź do naszej strony Pakiety i Ceny.

Szybkość, Bezpieczeństwo, Urządzenia

Aplikacja Kalendarz Kursanta jest dostępna z każdego urządzenia w dowolnym czasie! Jedynym warunkiem logowania do informacji jest dostępność do internetu. Bezpieczeństwo informacji jest jednym z najważniejszych aspektów zoptymalizowanego systemu przepływu informacji. Kalendarz Kursanta został zaprojektowany na bazie najnowszych systemów i protokołów bezpieczeństwa oferowanych przez Microsoft.

Witryny Pojazdy i Recepcja

W nowym widoku szkoły znajdziesz witryne Pojazdy i Recepcja
1. Witryna Pojazdy pozwoli ci wprowadzic nieograniczona ilość oojazdów znajdujacych sie w szkole i ustawić do 3 przypomnień dla każdego. Np. serwis, przeglad, wymiana sprzegła itp.
2. Witryna Recepcja to specjalnie zaprojektowana odłona gdzie szkoła dostaje unikalny link URL. Dzielac się nim z kursantami zezwala na rejestrowanie sie w ich OSK ( rejestracja kontrolowana !) - Dowiedz sie wiecej na Youtube

Publikowanie Ogłoszeń i Wiadomości

W pierwszych 30 dniach darmowego dostępu do wszystkich funkcji kalendarza użytkownicy moga publikować wiadomości.
Użytkownicy posiadajacy pakiet Mój Kalendarz Kursanta nieposiadaja limitu 30 dni. Ci moga zawsze publikowac wiadomości na stronie głównwj portalu.
Jeśli chcesz opublikowac ogłoszenie przejdz prosze do witryny Publikowanie Wiadomości tam przeczytasz podstawowe zasady publikacji i bedziesz mógł napisać ogłoszenie.

Administracja

Chcesz dowiedzieć się wiecej na temat firmy która napisała i opiekuje sie portalem Kalendarz Kursanta?
Przejdż do naszej witryny Administracja żeby dowiedzieć się wiecej.