Pojazdy OSK w Kalendarzu Kursanta

Pojazdy OSK w Kalendarzu Kursanta

W dzisiejszej prezentacji przedstawimy kilka nowości które wprowadziliśmy w ostatnich tygodniach.

Mowa tu o:

  • Szybkie przyciski dostępu
  •  Nowa witryna Pojazdy
  • Możliwości eksportowania historii lekcji do MS Excel
  • Nowa opcja w ustawieniach „Kalendarza Instruktor”

Opis systemu dla Nauki Jazdy


Przyciski szybkiej dostepności

aplikacja osk przyciski

Jedna z ważniejszych opcji która od razu rzuca się z oczy to nowe przyciski, szybkiego dostępu. Tam znajdziecie przycisk filtrowania listy, dodawania wpisów i przycisk lista który przeniesie was do listy użytkowników. Należy wspomnieć ze niezależnie od urządzenia przyciski zawsze znajdziecie w tym samym miejscu.


Pojazdy OSK i Przypomnienia

witryna pojazdy

Chyba najważniejszą zmiana, jaką wprowadziliśmy do naszego systemu kalendarza instruktora, jest możliwość dodania pojazdów. W tej liście możecie dodać do trzech serwisów do każdego pojazdu. Ustawiając daty do każdego z serwisów, system będzie przypominał wam o wpisie. W ten sposób możecie przypominać sobie o np. wymianie hamulców. Lub o przeglądzie czy serwisie dla danego pojazdu. 


Przenieś do Excela

osk export excel

Opcja numer 3 w naszym zestawieniu to eksportowanie historii jazdy do Excela w formie tabelki. Pewnie większość wydziałów księgowości w jakimś stopniu używa Excela w pracy. Dlatego tez w naszej zakładce Historia Instruktor dodalismy przycisk „do excela” Ta opcja pozwoli was przenieść do tabelki wszystkie wcześniej przefiltrowane lekcje.


Zdalne ustawienia Kalendarza OSK

kalendarz wolne lekcje

Kolejny raz już udowadniamy że prowadzenie indywidualnych ustawień kalendarza było szczałem w dziesiątkę. Tak jest i tym razem wraz z nowa funkcja „Kalendarz Instruktor”. W tym okienku administrator ma możliwość wyłączenia pewnych funkcji w kalendarz instruktora! Mowa tu o klawiszach „Dla Kursanta” i ” Poza Lista”. Wyłączenie tych przycisków uaktywni wlascicielowi OSK opcje w ktorej jego instruktorzy beda mogli wpisywac TYLKO niewieskie wolne lekcje. Nie będą mieli możliwości wpisywania zajęć spoza listy kursantów lub dodawać zajęcia za nich.

W tej opcji należy podkreślić dwie bardzo ważne rzeczy.

1) Wyłączenie tych klawiszy ziemi kalendarz tylko dla instruktora! Administracja dalej będzie swobodnie dodawać lekcje bez żadnych restrykcji.

2) Jest to opcja Ustawień wiec zawsze w trakcie pracy można ja wielokrotnie włączać i swobodnie wyłączać!

To tyle z naszej strony jeśli chodzi o nowe ustawienia. Dzisiaj pracujemy nad szybkim systemem rejestracji i wpisów dla kursantów. Opcja ta na pewno wam się spodoba. 

Dziękujemy

Biuro Kalendarz Kursanta