Opcja Drukuj i Limity

Opcja Drukuj i Limity

Pan Rafał z Opola poprosił nas o aktualizacje i dodanie nowej funkcji druku kalendarza do aplikacji. Już dzisiaj logując się na swój profil możecie drukować lekcje jako administrator lub instruktor. Kalendarz wyświetli się stronie druku gdzie indywidualne lekcje zamiast pełnego wypełnienia pola będą miały kolorowe ramki które odpowiadają kolorom zarezerwowanej, wolnej lub specjalnej lekcji.

Zapytacie „Dlaczego pola nie są kolorowa tak jak na aplikacji?”

Pola godzin maja kolorze ranki z uwagi na użytkowników, którzy chcą drukować kalendarz tylko w czarno białym formacie. Zostawiając kolory w czarno-białym druku pola godzin przykryłyby informacje o lekcji. Drukować możecie i zapisywać również w opcji PD
Administrator może wydrukować wszystkie lekcje w tygodniu, dniu, miesiącu. Instruktor widząc tylko swoje godziny pracy i nazwiska swoich uczniów może drukować widok dnia, tygodnia, miesiąca.

Prośbą Pana Rafała, jak najbardziej uzasadniona pozwoli wam organizowanie grafików. Planowanie tygodnia i szacowanie zmian, zanim zostaną one wprowadzone do kalendarza.

Limity i Karnety

Aplikacja Kalendarz Kursanta stworzona jest dla OSK! Dlatego zawsze słuchamy propozycji i szukamy rozwiązań które pomogą wam w pracy. Z tego tez powodu już od jutra wdrażamy sugestie Pana Piotra o ograniczeniach i limitach w tym ile godzin kursant może zarezerwować w ciągu tygodnia. Opcje będzie można wyłączyć lub włączyć z profilu administratora. Pomoże wam to zatrzymać tych zapaleńców którzy rezerwować chcą 10 godzin z rzędu!