Kalendarz Kursanta

Kalendarz Kursanta

Kalendarz Kursanta to nie tylko system, z którym zostaniesz sam. Co tydzień publikujemy zmiany i usprawniamy działanie naszej aplikacji. Publikujemy wideo i odpowiadamy na pytania naszych użytkowników.

Jak to działa?

W aplikacji możesz tworzyć profile uczniów i instruktorów. Każdy z nich po utworzeniu otrzymuje swój własny kalendarz który jest generowany automatycznie. Instruktor, wpisując nowe wolne lekcje udostępnia ja swojemu kursantowi który po przypisaniu do instruktora widzi jego lekcje i może je rezerwować. Administrator szkoły widzi na swoim kalendarzu wszystkie lekcje swoich instruktorów. Te zarezerwowane przez uczniów wyświetlają się na zielono, natomiast wolne godziny które jeszcze nie zostały zarezerwowane są w kolorze jasnoniebieskim. 

Co jeszcze oprócz Kalendarza i profili?

Oprócz kalendarza i profili użytkowników administrator może dodawać i usuwać uczniów w dowolnym momencie. Tak samo jest z instruktorami. Profile administratora szkoly, jak i instruktorów mają wbudowane funkcje historii jazdy. Tam każdy zapisany do szkoły może śledzić wszystkie lekcje w których uczestniczyli. Ponadto profil administratora pozwala na publikowanie wiadomości dla wszystkich zarejestrowanych w jego szkole. 

Jak działają wiadomości szkoły ?

Z profila administratora szkoły możesz napisać wiadomość dla uczniów i instruktorów. Funkcja to pozwala na to by jednorazowy wpis automatycznie wyświetlił się na wszystkich profilach szkoły. Wiec wysyłając jedna wiadomość w szkole automatycznie każdy uczeń i instruktor zobaczy ja ze swojego profilu, zaraz po zalogowaniu.

Inny rodzaj wiadomości

Poza profilem szkoły każdy właściciel pakietu może publikować wiadomości i ogłoszenia na naszej stronie internetowej i na aplikacji. Jak to działa?

Każda szkoła w okresie 30 dni darmowych może wysłać nam wiadomość by te zawędrowała na nasze strony social media, nasza stronę internetowa i na stronę główna portalu Kalendarz Kursanta. Po upływie 30 dni opcja ta jest dostępna dla właścicieli pakietu Mój Kalendarz Kursanta. Żeby dowiedzieć się więcej proszę odwiedź nasza stronę Pakiety i Ceny.

Zaawansowana ochrona, możliwość rezerwowania lekcji z każdego urządzenia, dostępność o każdej porze dnia i nocy i prosty w obsłudze interface to funkcje które pozwalają Kalendarzowi Kursanta być jedna z najlepszych aplikacji na rynku.