Kalendarz Instruktora

Kalendarz Instruktora

Tak jak ja jesteście instruktorami lub właścicielami OSK. W waszej głowie niejednokrotnie pewnie przewinęła się myśl o łatwym sposobie zapisywania lekcji. Ileż to razy byliśmy w sytuacji gdzie kilkanaście minut zajęło nam przewertowanie dziennika szkoły lub kalendarza instruktora w poszukiwaniu i sumowaniu godzin wyjeżdżonych przez kursantów. Jak by tego było mało to trafi się nam jeszcze klient, który nie potwierdza wyjeżdżonych godzin. Ktoś z nim jeździł… a może to nie było z tym instruktorem, tylko innym itp.

Jeśli myślisz ze zbliżają się czasy w których wymiana informacji i interaktywność z klientem zostanie przejęta przez systemy mobilne to macie racje, bo takie czasy już mamy. Nie bez powodu Facebook i Google to najczęściej odwiedzane strony / systemy na świecie. A Kalendarz Kursanta pozwala wam jako szkole OSK znaleźć się w gronie szkol promujący nowe rozwiązania. Szkole która wychodzi uczniom naprzeciw.

Czym tak naprawdę jest Kalendarz Kursanta.

Nasza aplikacje można kategoryzować w 3 różnych terminologiach.

1. Kalendarz OSK

To aplikacja wie ze zalogował sie właśnie właściciel szkoły (nie instruktor czy uczeń) i wyświetla mu wiadomości potrzebne właścicielowi. Tam możesz wpisywać kursantów, instruktorów ustalać im kalendarze. Tam dostajesz karnety i limity i sprawdzasz licznik wyjeżdżonych godzin. W jednym zdaniu: widzisz wszystkie lekcje w twojej szkole z jednego miejsca. A logowanie trwa około 3 do 4 sekund.

2. Kalendarz Instruktora

Tam instruktor wpisuje lekcje dla kursantów lub udostępnia im wolne terminy by sami po zalogowaniu wybrali. Kalendarz mówi mu ilu uczniów przypisał mu właściciel i ile godzin wyjeździł, z kim, kiedy i o której godzinie. Tutaj instruktorzy na kalendarzu mogą pracować w Roch trybach:
a. wpisuje wolne terminy dla kursantów do wybrania ( średnio 80% terminów zostaje wybrana po 2 dnia o pierwszego wpisu)
b. wpisuje lekcje po wyjeżdżonych godzinach. Tzn. loguje się i wpisuje lekcje kursantowi żeby widział ze jeździliśmy. Tym samym właściciel OSK będzie widział z kim i o której jeździłeś.

3. Kalendarz Kursanta

Fajnie by było jak bym miał/miała możliwość rezerwowania lekcji przez aplikacje. Jak bym mógł/mogła się zalogować, sprawdzić sobie ilość zarezerwowanych godzin. Zobaczyć, kiedy jeździłem/jeździłam i z którym instruktorem. Teraz już nie musisz myśleć ze „fajnie by było”! Powiedz swojej szkole, żeby zarezerwowali darmowe 30 dni w kalendarzu dla instruktora aplikacji kalendarz kursanta. I ciesz się nowymi funkcjami.