Covid19 – Kalendarz Kursanta dla OSK

Covid19 – Kalendarz Kursanta dla OSK

Drodzy właściciele i przedstawiciele OSK.

Jak wiemy, już ponad 3 tygodnie trwa okres Pandemii, w którym wszystkie OSK są zmuszone przerwać zajęcia praktyczne i liczyć na pomoc lub własne środki. Czas przestoju, w którym trwamy i jaki jest jeszcze przed nami, nie będzie łatwym okresem! Piętno tych przymusowych wakacji odbije się na wielu sektorach i firmach.

Jako Simplosoft, właściciel i firma macierzysta Aplikacji Kalendarza Kursanta już mieliśmy okazje być w takiej sytuacji od 2005 do 2009 roku gdzie większość zagranicznych klientów z USA i UK wycofywało się ze współpracy z nami ze względu na krach finansowy!


Bogatsi o doświadczenia z tamtego okresu od razu wzięliśmy się do pracy w celu negocjowania warunków umów z naszymi usługodawcami. Wiedząc że, wynik negocjacji może mieć również pozytywny wpływ nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla OSK.

Z tego miejsca chciałbym zapewnić Państwa, że żadne z funkcji portalu nie ulegną zmianie. Wynikiem naszych starań jest darmowe 40 dni dla wszystkich aktywnych użytkowników aplikacji Kalendarz Kursanta!

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim OSK i firmie Microsoft PL za współpracę.

Okres 40 dni „Zamrożenia” będzie liczony od dnia 2 kwietnia 2020.

W praktyce będzie wyglądać to tak, że każdy aktywny profil szkoły dostanie dodatkowe 40 dni do swojego aktywnego planu. Aktualizacja pakietów potrwa od dnia 10-04-2020 do 13-04-2020

Nie wiemy, kiedy zakończy się czas Pandemii i kiedy WORD i OSK wrócą do pracy! Mamy nadzieje, że nastąpi to niebawem!

Dla szkół, które nie współpracują z nami jeszcze, jest to pewnie idealny moment, by zapoznać się z naszą aplikacją. Serdecznie Zapraszamy!

Dziękuje wszystkim OSK za współpracę i od całego zespołu Kalendarz Kursanta życzymy przede wszystkim Zdrowych i radosnych Świąt!

Pozdrawiam
Natalia Grzywnowicz